Back to Top
| Product colour | Black |
| Material | Steel |
| Compatibility | DK30C2DPEP, DK30C2DPEPUE, DK30C2DPPD, DK30C2DPPDUE, TB3CDK2DP, TB3CDK2DPUE, HB31C3A1CS, HB31C4AS, HB31C2A1CGS |
| VESA mounting |
| Weight | 500 g (1.1 lbs) |
| Width | 120 mm (4.68 ") |
| Depth | 213.5 mm (8.33 ") |
| Height | 3.2 mm (0.12 ") |
| Package width | 145 mm |
| Package depth | 290 mm |
| Package height | 12 mm |
| Screws included | |
| Package weight | 540 g |
| 75 x 75 | |
| 100 x 100 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
