Back to Top
| Connector 1 | DVI-I |
| Connector 2 | VGA |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Product colour | Black |
| Material | PVC |
| RoHS compliance |
| Plug and Play |
| Width | 40 mm (1.56 ") |
| Depth | 40 mm (1.56 ") |
| Height | 15 mm (0.59 ") |
| Weight | 27 g (0.06 lbs) |
| Package width | 92 mm |
| Package depth | 10 mm |
| Package height | 122 mm |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
