Back to Top
| Connector 1 | VGA |
| Connector 2 | DVI-I |
| Connector gender | Male connector/Female connector |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Product colour | Beige |
| RoHS compliance |
| Plug and Play |
| Width | 40 mm (1.56 ") |
| Depth | 60 mm (2.34 ") |
| Height | 15 mm (0.59 ") |
| Weight | 33 g (0.07 lbs) |
| Package width | 90 mm |
| Package depth | 125 mm |
| Package height | 17 mm |
| Package weight | 35 g |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
