Back to Top
| Connector 1 | DB9 |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Gender | Female connector/Female connector |
| Connector(s) | DB9 Female, RJ45 Female |
| Product colour | Black |
| RoHS compliance |
| Width | 20 mm (0.78 ") |
| Depth | 82 mm (3.2 ") |
| Height | 150 mm (5.85 ") |
| Weight | 18 g (0.04 lbs) |
| Package width | 20 mm |
| Package depth | 82 mm |
| Package height | 150 mm |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
