Back to Top
| Connector 1 | 1 - Display Port M |
| Connector 2 | 1 - HDMI F |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Product colour | Black |
| Cable length | 0.24 m |
| Package width | 15 mm |
| Package depth | 204 mm |
| Package height | 210 mm |
| Package weight | 60 g |
| Package length | 8.03 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
