Back to Top
| Material | Polyester |
| Product colour | Charcoal |
| Coloration | Monotone |
| Recommended gender | Unisex |
| Notebook compartment | |
| Maximum screen size compatibility | 15.6 " |
| Zipper pocket(s) | |
| Carrying handle(s) |
| Width | 305 mm (11.9 ") |
| Depth | 152 mm (5.93 ") |
| Height | 457 mm (17.82 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.