Back to Top
| Material | Polyester |
| Product colour | Black |
| Maximum screen size compatibility | 15.6 " |
| Width | 280 mm (10.92 ") |
| Depth | 230 mm (8.97 ") |
| Height | 430 mm (16.77 ") |
| Weight | 510 g (1.12 lbs) |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH) | 385 x 265 x 31 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.