Back to Top
| Connector 1 | C14 |
| Connector 2 | C13 |
| Product colour | Red |
| Width | 30.5 mm (1.19 ") |
| Depth | 22.9 mm (0.89 ") |
| Height | 31.8 mm (1.24 ") |
| Package width | 295 mm |
| Package depth | 216 mm |
| Package height | 66 mm |
| Package weight | 350 g |
| Quantity | 100 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.