Back to Top
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Fan performance | 210 cfm |
| Product colour | Black |
| Width | 479 mm (18.68 ") |
| Depth | 52.6 mm (2.05 ") |
| Height | 132.6 mm (5.17 ") |
| Weight | 2490 g (5.49 lbs) |
| Package width | 76.2 mm |
| Package depth | 508 mm |
| Package height | 152.4 mm |
| Package weight | 2720 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.