Back to Top
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Product colour | Black |
| Width | 76.2 mm (2.97 ") |
| Depth | 508 mm (19.81 ") |
| Height | 132.6 mm (5.17 ") |
| Package width | 479.3 mm |
| Package depth | 38.1 mm |
| Package height | 152.4 mm |
| Package weight | 2722 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.