Back to Top
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 5 kg |
| Material | Steel |
| VESA mounting | |
| VESA mounting interfaces | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Weight | 910 g (2.01 lbs) |
| Width | 129 mm (5.03 ") |
| Depth | 71 mm (2.77 ") |
| Height | 117 mm (4.56 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.