Back to Top
| Megapixel | 8.51 MP |
| Optical sensor size | 1/2.5 " |
| Digital zoom | 5 x |
| Field of view (FOV) angle | 120 ° |
| Horizontal field of view | 110 ° |
| PTZ control (Pan/Tilt/Zoom) |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Product colour | Black |
| Tilt angle range | -15 - 15 ° |
| Pan range | -15 - 15 ° |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| DC input voltage | 12 V |
| Input current | 2 A |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90 % |
| Built-in microphone | |
| Built-in speaker(s) |
| Width | 601 mm (23.44 ") |
| Depth | 152 mm (5.93 ") |
| Height | 116 mm (4.52 ") |
| Package width | 685 mm |
| Package depth | 410 mm |
| Package height | 485 mm |
| 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
