Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Page yield | 12500 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | -LaserJet Enterprise 500 MFP M525DN -LaserJet P3015X -LaserJet Enterprise 500 MFP M525F -LaserJet P3016 -LaserJet Enterprise Flow M525C -LaserJet Pro MFP M521DN -LaserJet P3010 -LaserJet Pro MFP M521DW -LaserJet P3015 -LaserJet Pro MFP M521DX -LaserJet P3015D -LaserJet Pro MFP M521DZ -LaserJet P3015DN |
| OEM code | CE255X(M) |
| Product colour | Black |
| Package width | 191 mm |
| Package depth | 349 mm |
| Package height | 251 mm |
| Package weight | 2223 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.