Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 4800 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink C400/C405 |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product colour | Black |
| Package width | 108 mm |
| Package depth | 300 mm |
| Package height | 55 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.