Back to Top
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 6000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | B415V_DN|B410V_DN |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Country of origin | China |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Package width | 140 mm |
| Package depth | 315 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package weight | 648.6 g |
| Package type | Box |
| UKCA, CE | |
| Original | |
| Black, Yellow | |
| Single pack | |
| Y |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.