Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 5000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 6360V_DA 6360V_DB 6360V_DN 6360V_N |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Approximate page yield (colour/CMY, ISO/IEC 19798) | 5000 pages |
| Country of origin | Japan |
| Product colour | Cyan, Grey |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Width | 90 mm (3.51 ") |
| Depth | 395 mm (15.41 ") |
| Height | 85 mm (3.32 ") |
| Package length | 400 mm |
| Package width | 80 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 363 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.