Back to Top
| Original | |
| Page yield | 12000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 6655IV_X 6655V_X |
| Country of origin | Japan |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Width | 100 mm (3.9 ") |
| Depth | 285 mm (11.12 ") |
| Height | 45 mm (1.76 ") |
| Package width | 109.9 mm |
| Package depth | 300 mm |
| Package height | 56.1 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.