Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | VersaLink C8000 VersaLink C9000 |
| Type | Waste toner container |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 532 mm |
| Package depth | 126 mm |
| Package height | 64 mm |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.