Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | VersaLink B625, C625 |
| Type | WLAN interface |
| Product colour | White |
| Country of origin | China |
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 230 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 199.5 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.