Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | AltaLink B8145, B8155, B8170, C8130, C8135, C8145, C8155, C8170 |
| Maximum capacity | 200000 sheets |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 88.9 mm |
| Package depth | 83.8 mm |
| Package height | 464.8 mm |
| Package weight | 910 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.