Back to Top
| Sustainability compliance | |
| Sustainability certificates | CE, UKCA |
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Scanner |
| Compatibility | VersaLink B415, C415, C625 |
| Type | Maintenance kit |
| Country of origin | China |
| Certification | CE, UKCA |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 139.7 mm |
| Package depth | 221 mm |
| Package height | 88.9 mm |
| Package weight | 272.1 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.