Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 16500 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 6400V_S 6400V_X |
| Country of origin | China |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Product colour | Black |
| Width | 150 mm (5.85 ") |
| Depth | 460 mm (17.94 ") |
| Height | 130 mm (5.07 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.