Back to Top
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 2000 pages |
| Printing colours | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | C415V_DN|C410V_DN |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Country of origin | China |
| Certification | CE, UKCA |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package weight | 285.8 g |
| Package type | Box |
| Y | |
| CE, UKCA | |
| Original | |
| Black, Yellow | |
| Single pack |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.