Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 18000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Phaser 4500 |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Width | 235 mm (9.17 ") |
| Depth | 380 mm (14.82 ") |
| Height | 230 mm (8.97 ") |
| Package length | 385 mm |
| Package width | 240 mm |
| Package height | 230 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.