Back to Top
| Original | |
| Page yield | 1500 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 3260V_DNI 3225V_DNI |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Country of origin | China |
| Width | 170 mm (6.63 ") |
| Depth | 340 mm (13.26 ") |
| Height | 95 mm (3.71 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.