Back to Top
| Sustainability compliance | |
| Sustainability certificates | CE, UKCA |
| Supply type | Single pack |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox B410, VersaLink B415 |
| Certification | CE, UKCA |
| Country of origin | China |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Package width | 139.7 mm |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 330.2 mm |
| Package weight | 1864.2 g |
| Package type | Box |
| Black | |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.