Back to Top
| Original | |
| Page yield | 1000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 6027V_NI 6020V_BI 6025V_BI 6022V_NI |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Country of origin | China |
| Width | 70 mm (2.73 ") |
| Depth | 180 mm (7.02 ") |
| Height | 55 mm (2.15 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.