Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 40000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink C500 VersaLink C505 |
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 185 mm (7.22 ") |
| Depth | 450 mm (17.55 ") |
| Height | 165 mm (6.44 ") |
| Weight | 1147.6 g (2.53 lbs) |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.