Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 2400 pages |
| Printing colours | Yellow |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 6510V_DN 6510V_N 6515V_DN 6515V_DNI 6515V_N |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 65 mm (2.54 ") |
| Depth | 190 mm (7.41 ") |
| Height | 60 mm (2.34 ") |
| Package width | 188 mm |
| Package depth | 61 mm |
| Package height | 66 mm |
| Package weight | 140 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.