Back to Top
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 6000 pages |
| Printing colours | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink C625 |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Country of origin | China |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 362.8 g |
| Single pack | |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.