Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 5900 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | 6280V_DN 6280V_N |
| Country of origin | China |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Colour |
| Width | 220 mm (8.58 ") |
| Depth | 370 mm (14.43 ") |
| Height | 135 mm (5.27 ") |
| Package length | 370.00 mm |
| Package width | 221.00 mm |
| Package height | 138.00 mm |
| Package weight | 1437 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.