Back to Top
| Suitable for | PC |
| Product colour | Black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Widescreen |
| Maximum screen size compatibility | 23.57 " |
| Screen size HxW | 294 x 522 mm |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal (metric) | 59.9 cm |
| Width | 522 mm (20.36 ") |
| Height | 294 mm (11.47 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.