Back to Top
| Suitable for | PC |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Filter colour | Black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Widescreen |
| Maximum screen size compatibility | 21.5 " |
| Display diagonal (metric) | 54.6 cm |
| Reversibility | Matte-to-Glossy |
| Width | 477 mm (18.6 ") |
| Height | 268 mm (10.45 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.