Back to Top
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Maximum screen size compatibility | 24 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Number of displays supported | 1 |
| Product colour | Black, Silver |
| Material | Plastic, Rubber, Steel |
| Width | 553 mm (21.57 ") |
| Depth | 201 mm (7.84 ") |
| Height | 880 mm (34.32 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.