Back to Top
| Maximum weight capacity | 68 kg |
| Number of displays supported | 1 |
| Distance to the wall (max) | 293 mm |
| Product colour | Black |
| Compatibility | MSM1U, LSM1U, XSM1U, MTM1U, LTM1U, XTM1U and MTMP1U |
| Width | 149 mm (5.81 ") |
| Depth | 40 mm (1.56 ") |
| Height | 495 mm (19.31 ") |
| Weight | 8000 g (17.64 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.