Back to Top
| Product colour | Black |
| Width | 495 mm (19.31 ") |
| Depth | 457 mm (17.82 ") |
| Height | 44 mm (1.72 ") |
| Weight | 5450 g (12.02 lbs) |
| Package width | 641 mm |
| Package depth | 76 mm |
| Package height | 641 mm |
| Package weight | 7270 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
