Back to Top
| Type | Rack frame |
| Product colour | Black |
| Rack capacity | 12U |
| Maximum weight capacity | 159 kg |
| Width | 525.53 mm (20.5 ") |
| Depth | 297.18 mm (11.59 ") |
| Height | 625.09 mm (24.38 ") |
| Weight | 9980 g (22 lbs) |
| Package weight | 10210 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.