Back to Top
| Product colour | Black |
| Rack capacity | 2U |
| RoHS compliance |
| Width | 445 mm (17.36 ") |
| Depth | 76 mm (2.96 ") |
| Height | 89 mm (3.47 ") |
| Weight | 960 g (2.12 lbs) |
| Package width | 542 mm |
| Package depth | 137 mm |
| Package height | 102 mm |
| Package weight | 1140 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
