Back to Top
| Product colour | Black |
| Number of products included | 4 pc(s) |
| Maximum weight capacity | 249.5 kg |
| RoHS compliance |
| Weight | 2721 g (6 lbs) |
| Package width | 196.9 mm |
| Package depth | 114.3 mm |
| Package height | 95.3 mm |
| Package weight | 2590 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.