Back to Top
| Product colour | Black |
| RoHS compliance | |
| Size | 36 " |
| Maximum weight capacity | 54 kg |
| Rack capacity | 2U |
| Width | 482.6 mm (18.82 ") |
| Depth | 489 mm (19.07 ") |
| Height | 89 mm (3.47 ") |
| Weight | 2720 g (6 lbs) |
| Package width | 508 mm |
| Package depth | 533 mm |
| Package height | 120.3 mm |
| Package weight | 6010 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.