Back to Top
| Height (imperial) | 3.58 " |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Depth (imperial) | 5.08 " |
| Product colour | Black |
| Width (imperial) | 18.25 " |
| Material | Steel |
| Compatibility | Dodge Ram 1500-5500 (2002-2013) Sterling Bullet 4500-5500 (2008) |
| Weight (imperial) | 4.1 lbs |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.