Back to Top
| Certification | RoHS |
| Product colour | White |
| Material | Metal |
| Weight | 240 g (0.53 lbs) |
| Package width | 62.2 mm |
| Package depth | 107.5 mm |
| Package height | 30.3 mm |
| Screws included | |
| Package weight | 420 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.