Back to Top
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Notebook, Smartphone, Tablet |
| Power source type | AC |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 30 W |
| USB Power Delivery (revision 2.0) |
| Product colour | White |
| Cable length | 1 m |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 39 mm (1.52 ") |
| Depth | 39.75 mm (1.55 ") |
| Height | 40 mm (1.56 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
