Back to Top
| Purpose | Thin Client PC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Chief Kontour K1C, Kontour K2C |
| VESA mounting | |
| VESA mounting interfaces | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Mounting type | Rail |
| Width | 203 mm (7.92 ") |
| Depth | 43 mm (1.68 ") |
| Height | 203 mm (7.92 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.