Back to Top
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Height adjustment range | 228.6 - 361.9 mm |
| Material | Steel |
| Product colour | Black |
| Weight | 952.5 g (2.1 lbs) |
| Width | 76.2 mm (2.97 ") |
| Depth | 76.2 mm (2.97 ") |
| Height | 228.6 mm (8.92 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.