Back to Top
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| ECC | |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Product colour | Green |
| Compatible products | PowerEdge M630 PowerEdge R630 PowerEdge R730 PowerEdge R730XD PowerEdge T430 PowerEdge T630 Precision R7910 Precision T5810 Precision T7810 XL Precision T7910 Precision T7910 XL |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
