Back to Top
| Height (imperial) | 8.75 " |
| Product colour | Black |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Material | Metal |
| Width (imperial) | 2.5 " |
| Depth (imperial) | 1.5 " |
| Number of displays supported | 1 |
| Weight (imperial) | 0.5 lbs |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.