Back to Top
| Type | Mount adapter |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | QNV-C8083R/C9083R, XNO-C6083R/C7083R/C8083R/C9083R, PNM-C16013RVQ |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height | 40 mm (1.56 ") |
| Weight | 27 g (0.06 lbs) |
| Width | 54.1 mm (2.11 ") |
| Depth | 43.5 mm (1.7 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.