Back to Top
| Type | Weather shield |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XNV-C6083R, C7083R, C8083R, C9083R |
| Width | 155.3 mm (6.06 ") |
| Depth | 62.2 mm (2.43 ") |
| Height | 95.8 mm (3.74 ") |
| Weight | 49 g (0.11 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.