Back to Top
| Type | Mount |
| Product colour | Silver |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | SBP-300WM |
| Operating temperature (T-T) | -50 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 100 % |
| Width | 166 mm (6.47 ") |
| Height | 183 mm (7.14 ") |
| Weight | 1300 g (2.87 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.